Sadece Oku.

Evet artık benimde sabrım bir yere kadar.Benimde konuşma zamanım geldi diye düşünüyorum.Yaptığı saçma sapan yazılar kendini bir nebze havada tutmaya çalışan ve kendini haklı çıkarmaya çalışan kişinin gerçek'te ne bok olduğunu anlıcaksınız.

Kendi sitesinde paylaştığı bir yazı dikkatimi çekti "Yapmadığım bir şey yüzünden beni suçlarsan olacağı bu bunları sen istedin." Madem yapmadıysa şimdi paylaşcağım resimlerin bana mantıklı bir açıklaması yapılması gerekiyor.
Resim 1 :

                   Evet sizinde gördüğünüz gibi herşeyi burda kabulleniyo yaptığı eşşekliğer kadar ve kendi eşşekliği  kabul ediyor.Facebook hesabımda mesajı silmeseydim bir resim daha vardı orda da  yaptığı eşşeklik yetmiyormuş gibi birda "O zaman sahip çıksaydın" cümlesiyle karşı çıktı bana neyse bu kadar yeter.Senin masken düştü.

Asıl şimdi gelelim gerçek yüzünü göstermeye .


GtaTurk.com' masum görünen o çocuğun ne halt yediğini anlayın artık.Heh bide şöyle bir olay var ne zaman önemli bir veya mübaek birgün gelse hemen kendini affettirme çabalarına girmesi daha da fena ,o zaman görseniz varya can ciğer oluyor benimle :D


İşte gördünüz arif kardeşimizi imana geldi :D
Neyse şu olayıda aydınlatmak istiyorum , Bir ara araç dalaşına girmişti,o bana aracı indiren 80 kişi var dedi ben eğer varsa o kadar zmodeller'i bırakırım demiştim öylede oldu sözünün eri değilmisin demişti bana bende tamam bırakırım dedim cevap olarak"Tamam sen adamsın bırakma ;)" dediğin dün gibi aklımda.
Artık sonunda geldim cevabımın.Şunuda söylemek istiyorum bundan sonra yazılan ve çizilen hiç birşeye kulak asmıyacağım.
Okuduğunuz için teşekkürler. :)
-ByEnec

8 yorum:

 1. Bu çocuğun ruh sağlığı bozuk :)

  YanıtlaSil
 2. Bi Söver Bi Sever.Hepsi Bi Deli :D

  YanıtlaSil
 3. Bana Bulaşmadı daha Kafam Şimdilik Reyiz ama bunu sağı solu belli olmaz:D

  YanıtlaSil
 4. Adam zaten basdan beri hirsiz
  http://www.gtainside.com/download.php?do=cat&id=139&start=154&orderBy=
  ve birkac zayfa sonra aracin orjinali var.Birtürlü kabulanamiyor Arabayi calip Zmodeler´de türk pilakasini takdigini.

  Saygilar dnz_customs

  YanıtlaSil
 5. Kardeşim O Arif O Arif Değil Arifleri Karıştırmışsın + O Arifin Hırsızlıkla Alaksı yok Gtaturk.com bir çok aracını gördük Yani Bu O Arif Değil :D

  YanıtlaSil